Upravit stránku

V ČEM JE RELOCA PRO PARTNERY UNIKÁTNÍ?

Možná taky sledujete, jak velkými změnami současný realitní trh prochází. Mění se nejen zákonné normy a ceny nemovitostí, ale taky chování i očekávání prodávajících a kupujících. Náš obor výrazně ovlivňují nové technologie i trendy v marketingu a prodeji a postupy, které fungovaly před lety, jako kdyby přestávaly být funkční a jeví se jako zastaralé. Jak na tyto změny reaguje většina realitních agentur a jejich makléřů? Bohužel, buď velmi pomalu, a nebo vůbec. Právě proto je RELOCA vaše příležitost postavit se novým výzvám čelem! Máte-li motivaci odvádět poctivou moderní makleřinu na úrovni a pracovat na svém profesním úspěchu,  pak jsme tu pro vás a budeme rádi, když se k nám přidáte.

PRO KOHO JSOU VAŠE SLUŽBY URČENY?

Naše služby jsou určeny všem realitním makléřům, kteří chtějí růst, chtějí se vzdělávat v týmu, ale zároveň dokáží pracovat samostatně. Ti z vás, kteří máte zkušenosti s realitním trhem jistě víte, že tato profese spočívá především v budování dlouhodobých vztahů s klienty a posilování svojí osobní značky. RELOCA respektuje realitní makléře jako samostatné a nezávislé obchodníky, a dobře si uvědomuje, že “chodí se svou kůží na trh”. Proto jim náleží plná odměna, na kterou mají po úspěšně uzavřeném obchodu nárok. Jsme přesvědčeni, že úspěšný realitní makléř musí být schopný a zdravě motivovaný, a proto si zaslouží maximální ohodnocení za svou dobře odvedenou práci. Taková je naše filozofie a jsme tu pro všechny, kteří jí s námi sdílí. Jste to vy? Vyzkoušejte jak to u nás chodí!

JAKÁ JE RELOCA REALITNÍ KANCELÁŘ?

RELOCA nemá důvod své členy krátit o provize, nebo jim říkat, jak se mají chovat na prohlídkách a na jaké mají jít školení. U nás si nehrajeme na velké šéfy, podřízené, sekretářky a pondělní porady, ale každý makléř je vnímán jako samostatný podnikatel. Nesoutěžíme mezi sebou, ale naopak, podporujeme se a využíváme toho, že usilujeme o společné cíle. Hodnota, která tak vzniká je výhodná pro značku RELOCA i pro naše členy, protože na konci je kvalitní makléřská práce. Jsme silnější s každým novým úspěšným členem, jako otevřeně smýšlející makléři jsme pak více svobodní a samostatní. Výsledkem je dobře fungující dobrá parta a především - úspěšně obchodované nemovitosti.

CO POSKYTUJE RELOCA BĚŽNÉMU MAKLÉŘI?

Označení “běžný makléř” nemáme ve slovníku! Náš tým se skládá z nezávislých podnikatelů v realitách, kteří se navzájem inspirují a podporují. Tuto formu spolupráce si možná nedokáže hned představit každý, ale jsme přesvědčení o tom, že napříč realitním trhem je bezkonkurenčně finančně nejvýhodnější a taky nejférovější. 

JE MOŽNÉ SE K VÁM PŘIPOJIT NA ZKOUŠKU?

Ano, je to možné. Jsme si vědomi, že náš koncept pro vás může být nový a nikdo přece nechceme kupovat zajíce v pytli. Nabízet tuto možnost a garanci nám přijde jak logické, tak férové.

JSOU VE VAŠÍ SMLOUVĚ O SPOLUPRÁCI NĚJAKÉ SANKCE A KONKURENČNÍ DOLOŽKY?

Nejsou. Smlouva s partnery je velmi jednoduchá a transparentní. Naším cílem není makléře zavazovat způsobem, který by mu neměl vyhovovat. RELOCA sdružuje lidi, kteří mají zájem být úspěšní a rozvíjet se. Také díky tomuto přístupu jsme nejen skupina profesionálů, ale i dobrých přátel se společným cílem.

PŮSOBÍTE JEN V PRAZE NEBO I V JINÝCH REGIONECH

Hlavní zázemí máme ve třech business centrech v Praze, ačkoliv mají naši makléři vše k dispozici online, mohou zde využívat klidného pracovního prostředí s rychlým internetem, velkoformátovou tiskárnou a dalšími výhodami. Nezapomínáme ale ani na naše mimopražské členy v regionech. Pro ty jsme vytvořili síť RELOCA Pointů, které se nachází zpravidla v rámci coworkingových center ve vybraných městech a kde se naši makléři mohou setkávat se svými klienty. 

CO KDYŽ MAKLÉŘ POTŘEBUJE NĚCO ZKONZULTOVAT NEBO PORADIT?

Hlavním zdrojem informací pro naše makléře je naše vlastní realitní webové rozhraní, ve kterém jsou online dostupné základní manuály, vzorové smlouvy, informační memoranda a další podklady potřebné pro práci moderního makléře. Pro všechno, co potřebujete vědět a co nedohledáte tam, jsou tu benefity plynoucí z toho, že jsme TÝM. Je zde tedy možnost obrátit se na ostatní nebo na vedoucí management a na potřebné se kdykoliv zeptat. RELOCA také organizuje školení ve spolupráci s ARK ČR a společností GAUDENS - realitní akademie. Veškerá školení jsou pro naše partnery zdarma.

CO ZNAMENÁ NÁZEV RELOCA?

Název RELOCA pochází z anglického slova relocation - přemístění, přesídlení, přestěhování, toto je vždy spojeno s prodejem a nákupem nemovitostí - relokace. Makléř je vždy vlastně Relocation Consultant, měl by vždy zajistit vše potřebné při prodeji a nákupu nemovitosti, vše spojené s přesídlením, s přestěhováním klientů, vždy se pobavím, když si vzpomenu na film Kulový blesk.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti