ZpětÚvod Kariéra

Kariéra

Kariéra

ZAJISTÍME VÁM RYCHLÝ START A VYSOKÉ PŘÍJMY

Společnost RELOCA.CZ, s.r.o. majitel ochranné známky RELOCA je neustále rostoucí ryze českou partnerskou realitní sítí. Vytvářením exkluzivních podmínek a v přístupu ke svým partnerům se RELOCA odlišuje od ostatních realitních kanceláří zejména od velkých mezinárodních sítí, flexibilně se tak přizpůsobuje aktuálním podmínkám na českém realitním trhu a realitní scéně jako takové.

Díky ucelenému systému a využívání exkluzivních nástrojů, do kterých neustále investujeme nemalé peníze, můžeme partnerům nabídnout nadstandartní možnosti podpory a rozvoje. Našim partnerům nabízíme certifikované realitní vzdělávání zdarma a vysokou profesní prestiž.

Připojte se k naší síti a s naší pomocí se stanete úspěšným makléřem s neomezenými možnostmi a příjmy anebo manažerem poboček s vlastní divizí kvalitních makléřů.

JEĎTE NA SEBE - KDYŽ VÁM ZŮSTANE 100% ÚSPĚCHU

 Získejte stabilní a profitující podnikání díky našemu systému, který spolehlivě funguje ve kterémkoliv regionu po celé ČR. Maximálně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a najdeme společně tu správnou vizi.

MAKLÉŘ 80% - JÁ TO DOKÁŽU

 Žádná cesta k úspěchu není jednoduchá, proto se snažíme Vás, naše partnery, vzdělávat a vytvářet pro Vás co nejlepší podmínky, pro rozvoj Vaší profesní dráhy. Jediné, co potřebujete je odhodlání, píle a chuť se rozvíjet.

MILUJTE KONEČNĚ SVOU PRÁCI

 Ve společnosti RELOCA jsme jeden tým, který drží za jeden provaz. To, co děláme společně, nás odlišuje od ostatních. Naše práce je pro nás výzvou, koníčkem i zábavou. Těšíme se z Vašich úspěchů.

MILIONOVÝ MAKLÉŘ

 Díky nám se stanete jedničkou ve světě realit. Do našich makléřů investujeme nemalou část našeho zisku, podporujeme je formou jedinečných a exkluzivních nástrojů a rozšiřujeme jejich klientská portfolia.

OVLÁDNĚTE SVÉ MĚSTO

 Jste pracovitý a cílevědomý? Chcete rozvíjet svůj potenciál, ale zatím Vám ještě nikdo nedal opravdovou šanci se projevit? Pojďte s námi naplnit své ambice a získat vliv na realitní scéně ve Vašem městě či regionu.

JAK USPĚT V REALITÁCH

 Pro zájemce o realitní trh a více informací o práci realitního makléře v České republice pořádá společnost RELOCA pravidelná setkání, tzv. kariérní dny.

TOP NABÍDKA - RELOCA PARTNERS

 Chcete-li se stát součástí našeho profesionálního týmu a mnohonásobně navýšit své současné příjmy, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Pracujte s námi a dělte se s námi o úspěch

Máte zájem uspět v realitách? Přidejte se k nám.© 2019, RELOCA.CZ, s.r.o. – všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů

Nahoru ↑