ZpětÚvod Novinky

Novinky

NEPLAŤTE PROVIZI

04.11.2016 12:33

NEPLAŤTE PROVIZI

 PRODÁVEJTE S NÁMI. OD 1.11. 2016 NEPLATÍTE DAŇ A U NÁS ANI PROVIZI, CELÁ TRANSAKCE JE TEDY PRO VÁS ZCELA ZDARMA A NAVÍC ZÍSKÁTE 20 000 KČ. S RK RELOCA PRODÁTE VÝHODNĚ! PRODEJTE S NÁMI JEŠTĚ DNES A ZÍSKEJTE SERVIS, KTERÝ JINDE NEDOSTANETE.

RELOCA NABÍZÍ OSOBNÍ AUTOMOBIL OD 1,- KČ/MĚSÍC

 Společnost RELOCA.CZ připravila pro nové franšízanty a makléře, kteří začnou spolupracovat od 1.11. 2016, netradiční nabídku osobních automobilů.

NEJLEVNĚJŠÍ FRANŠÍZOVÝ KONCEPT HLEDÁ MAKLÉŘE A FRANŠÍZANTY PO CELÉ ČR

 Společnost RELOCA.CZ za poslední 2 měsíce rozšířila svoji síť spolupracujících realitních makléřů o  4 smluvní franšízy. A chce v tom pokračovat i nadále.

Hypotéku teď nebo pak?

02.11.2016 10:24

Hypotéku teď nebo pak?

Od 1. 12. 2016 začnou platit nová pravidla pro poskytování hypoték a úvěrů ze stavebního spoření. Vyplatí se klientům počkat si na nové podmínky, nebo si úvěr raději sjednat teď? 

K debatě o připravovaném Realitním zákonu.

 V poslední době se opět otevřela debata o připravovaném Realitním zákonu (resp. Zákonu o realitním zprostředkování). Podle mě ho ale v podstatě nikdo neviděl, přesto se čím dál více řeší, jak to povede ke kultivaci realitního trhu.

V čem je RELOCA pro PARTNERY unikátní?

 Možná taky sledujete, jak velkými změnami současný realitní trh prochází. Mění se nejen zákonné normy a ceny nemovitostí, ale taky chování i očekávání prodávajících a kupujících. Náš obor výrazně ovlivňují nové technologie i trendy v marketingu a prodeji a postupy, které fungovaly před lety, jako kdyby přestávaly být funkční a jeví se jako zastaralé.

Obrovská výhoda pro investory od 1.12. 2016.

 Jak už od nás víte, tak nás od prosince 2016 čeká nový zákon, který bude podstatně upravovat podmínky pro hypoteční úvěry. Už jsme psali i o tom, že jednou z výhod bude možnost hypotéku po 24 měsících doplatit při prodeji nemovitosti a to se sankcí maximálně 1%. Tato novinka je ale skvělá zejména pro lidi, kteří chtějí do nemovitostí investovat. 

Proč prodat ještě letos?

16.10.2016 20:31

Proč prodat ještě letos?

 Díky našim zákonodárcům a ČNB končí čekání na "ten nejlepší moment" pro prodej nemovitosti. Ti koncem roku zkomplikují nákup nemovitosti těm kupujícím, kteří nedisponují vlastními prostředky. Do konce roku tedy můžeme očekávat nebývalý zájem o nákup nemovitostí.

VÍTE, ŽE ...

15.10.2016 13:11

VÍTE, ŽE ...

Realitní trh se výrazně mění a vy teď můžete za svou nemovitost získat mnohem více peněz. Zeptejte se nás ješte dnes a možná budete překvapeni, za kolik peněz dokážeme vaši nemovitost prodat.

TOP NABÍDKA - RELOCA PARTNERS

Staňte se součástí týmu RELOCA PARTNERS. Buďte součástí velké věci, která někam směřuje. Využijte potenciál realitního byznysu. Jen tento měsíc bylo vyplaceno partnerům okolo 150.000,- Kč jako odměny za doporučení, vyplácíme od 10% z provizí, stávajícím patnerům děkujeme a těšíme se na nové.© 2017, RELOCA.CZ, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑