Upravit stránku

Volná místa: Hledáme schopné lidi. Třeba právě vás!

Společnost RELOCA.CZ, s.r.o. majitel ochranné známky RELOCA je neustále rostoucí ryze českou partnerskou realitní sítí. Vytvářením exkluzivních podmínek a v přístupu ke svým partnerům se RELOCA odlišuje od ostatních realitních kanceláří zejména od velkých mezinárodních sítí, flexibilně se tak přizpůsobuje aktuálním podmínkám na českém realitním trhu a realitní scéně jako takové.

Díky ucelenému systému a využívání exkluzivních nástrojů, do kterých neustále investujeme nemalé peníze, můžeme partnerům nabídnout nadstandartní možnosti podpory a rozvoje. Našim partnerům nabízíme certifikované realitní vzdělávání zdarma a vysokou profesní prestiž.

Připojte se k naší síti a s naší pomocí se stanete úspěšným makléřem s neomezenými možnostmi a příjmy anebo manažerem poboček s vlastní divizí kvalitních makléřů.

Hledáme obchodníky s vášní pro krásné nemovitosti, ale třeba i ty, díky kterým je špičková nejen naše práce, ale i chod našich kanceláří. Možná hledáme právě vás! Podívejte se na volné pracovní pozice a pokud vás naše nabídka oslovuje, kdykoli se zastavte na kávu v našich kancelářích.

 

Hledáme ty nejlepší kolegy pro nejlepší klienty

Nezajímá nás, co jste prodávali, zajímá nás, jak jste byli úspěšní a zda máte chuť se realitní byznys naučit. Ať už k nám nastoupíte na pozici sales konzultanta, recepční, asistentky nebo juniorního obchodníka dostanete všechno, co k práci potřebujete a navrch ještě maximální podporu celého týmu

 

3 základní stavební kameny práce v týmu RK RELOCA

Dveře u nás mají otevřené všichni, kteří mají obchod v krvi, milují výzvy, umí nejen mluvit, ale i naslouchat druhé straně, jsou féroví a jejich cílem je spokojenost klienta. Úspěšnou obchodní firmu bychom nevybudovali bez důrazu na 3 základní hodnoty:

  • Znalosti a kompetence

Víme, že kompetentní a smysluplné rady můžeme klientům dávat jen tehdy, když máme maximální přehled a znalosti v oboru. Proto klademe maximální důraz na (sebe)vzdělávání všech našich zaměstnanců.

  • Vášeň pro to, co děláte

Každý den je výzva. Pomáháme s prodejem a pronájmem nemovitostí za stovky milionů, potkáváme se s úspěšnými lidmi, kterým plníme jejich, často celoživotní, sny. A víme, že bez vášně, ochoty a maximálního nasazení to nejde.

  • Férovost a týmovost

Zakládáme si na špičkové reputaci i na tom, že tvoříme tým, o který se můžete opřít. Kdykoli. Každý den bojujeme za to, aby se pověst práce realitních makléřů zlepšovala.

 

Nechceme toho málo, ale máme co nabídnout

Začínající úspěšný obchodník si u nás přijde na zhruba 1 milion korun ročně. A jeho příjem by měl nadále růst. Limit pro obchodníky u nás neexistuje. Kromě platu nabízíme i další benefity: společné teambuildingy, propracovaný systém vzdělávání a mnoho dalšího... Tím hlavním je ale možnost dál růst – platem i zkušenostmi.

Nahoru