Upravit stránku

Společnost reloca.cz pevně věří, že neexistuje žádná náhrada za zkušenosti a odbornou způsobilost

a že je vysoce relevantní a důležité vědět, že neexistuje všelék na úspěch. RELOCA.CZ má za posledních 15 let na trhu s nemovitostmi velké úspěchy a tam, kde jiní selhávají, vyhrává. Školený a zkušený tým naší společnosti poskytuje vysoce personalizované služby pro klienty na špičkové úrovni. Pracovní morálka a nasazení je založena na týmovém úsilí a vůli překonat očekávání každého klienta, bez ohledu na velikost, typ nebo hodnotu jeho majetku. RELOCA.CZ se může pochlubit tím, že otevřeně a upřímně poradí každému s prodejem jeho nemovitosti, nákupem nemovitosti či jakýmikoliv službami souvisejícími s nemovitostmi. Nejdůležitější je, že budete informování o každém kroku na této spletité cestě.

Flexibilně se přizpůsobujeme Vašim časovým možnostem, naši makléři jsou Vám k dispozici 7 dní v týdnu a plně se přizpůsobí Vašim potřebám. Vaše nabídky jsou odborně zpracované a do 24 hodin prezentované na našich a dalších třiceti nejnavštěvovanějších webových stránkách. Navrhneme pro Vás nejvýhodnější řešení a plný servis při jeho realizaci a to i v případě nestandardního postupu.

Nabízíme profesionální právní služby, spojené s posouzením právního stavu nemovitostí, zabezpečení finančních transakcí klienta s důrazem na maximální bezpečnost a přípravu všech smluv a návrhů na vklad potřebných k řádnému převodu nemovitosti jejímž garantem je naše partnerská advokátní kancelář.

Osobní přístup našich makléřů zajišťuje reálné poznání potřeb klienta na bázi klient – partner, což umožňuje maximální konkurenceschopnost, například co se týče jednání o ceně, přičemž maximální hodnota pro klienta je pro nás na prvním místě.

Naše služby poskytujeme širokému spektru klientů od jednotlivců až po významné finanční instituce, domácí i zahraniční firmy. Pro maximální úspěch naší práce využíváme svou databázi, každodenně doplňovanou a co nejefektivněji využívající systém nabídky a poptávky.

Také Vám dnes nabízíme naše služby. Navštivte nás v kanceláři v Praze na Vinohradech nedaleko nákupního centra Flóra na adrese Baranova 30 a cca 100 metrů od metra Vysočanská v BC Rokytka na adrese Sokolovská 270/201, Praha 9, Vysočany. Těšíme se na Vás.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti