Upravit stránku

Současná obliba krátkodobých pronájmů a vysoké výnosy z pronajímaných bytů zapříčinila nynější vzestup při prodeji bytů. Situace se netýká výslovně hlavního města Prahy, ale je zde nejvýraznější. Myšlenka, že si za ušetřené peníze koupíte byt, který pak následně budete pronajímat a každý měsíc z něho budete mít krásný vedlejší příjem je sice lákavá, nicméně s sebou pronajímání bytu přináší i některá negativa. Vhodně zvolené pojištění Vám může ušetřit spoustu nepříjemností.

1)     Pojištění celé nemovitosti – byt bude vytopen sousedy a nebude obyvatelný, nájemník způsobí škodu sousedům, porouchá se drahý spotřebič a nájemník chce jeho okamžitou výměnu apod.

2)     Pojištění ušlého nájmu – v případě, že nájemník přestane platit nájemné, poškodí byt nebo jeho vybavení nebo dokonce zcela zmizí.

3)     Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti – tímto pojištěním se kryjí škody, jako jsou např. prasklé trubky ve zdech, požáry ve zdech způsobené špatnou elektroinstalací atd.

4)     Pojištění domácnosti – uzavírá se zejména v případech, kdy je pronajímaný byt vybaven spotřebiči a nábytkem.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti