Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 1074  (m2)
Číslo 20406
Obec Velké Popovice
NovinkaTOP
  • Cena5 290 000 Kčza nemovitost

POPIS

Velmi pěkný pozemek se stavebním povolením u lesa s krásným výhledem do údolí a na protilehlé svahy. Pozemek má celkovou výměru 1074 m2 a je tvořen hlavní parcelou o výměře 1038 m2, na které je povolena výstavba RD a těsně přiléhajícím pozemkem o výměře 36m2, který je veden jako zastavěná plocha, je přímo na hraně lesa a lze jej využít např. ke stavbě altánu, ze kterého bude mimořádný výhled na okolní lesy a louky.

Pozemky se nacházejí na kraji zastavěného území obce ve slepé ulici přímo u lesa. Pozemky jsou sice v jihozápadním svažitém terénu, který tím ale zároveň umožňuje ojedinělé výhledy do krajiny nad všemi okolními domy.

Vzdálenost z pozemků na sjezd na D1 Praha-Chodov je 20 km. K dispozici jsou tyto sítě: elektřina (již je vybudován elektropilíř na hranici pozemku), vodovod, splašková kanalizace, veškerá občanská vybavenost je ve Velkých Popovicích.

Na pozemku je na míru naprojektován RD, který tvar pozemku zužitkovává tak, aby se maximálně využila blízkost lesa pro soukromí budoucích obyvatel. Dům a okolí je možno po dohodě s architektem upravit na klientské změny.

Pozemek má pravomocné stavební povolení a již byly provedeny úvodní stavební práce - hlavní terénní úpravy a zářez pro umístění RD včetně odvozu přebytečné zeminy, což bývá nejnákladnější první část stavebních prací. Je možno ihned začít se stavbou. Na místě je možno zájemcům ukázat plánované terénní úpravy, které nejsou složité, a které navíc pozemek s domem odstíní o spodních domů. Nižší cena pozemku, oproti jiným v lokalitě a okolí, zohledňuje potřeby jeho úprav. Pro smluvení prohlídky prosím volejte.

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti