Upravit stránku

Tak důležitý životní krok, jako je prodej nemovitosti je dobré promyslet ze všech stran a úhlů pohledů. A pokud nevidíte zcela do problematiky související s prodejem nemovitostí, měli byste se obrátit na experta, který Vám ve všem pomůže a většinu toho zařídí a obstará za Vás.

Říkáte si, že realitní zprostředkovatelé si od Vás berou peníze za nic? Že narazíte na někoho, kdo Vám spíše přidělá problémy? Že ušetříte, když si vše obstaráte sami? Peníze možná, ale ztratíte Váš čas, budete potřebovat mít pevné nervy a musíte se připravit i na to, že když prodáváte nemovitost poprvé, někde možná v procesu uděláte chybu, která Vás ve výsledku bude stát i ty ušetřené peníze.

Níže je vyjmenovaných několik případů, ve kterých byste se měli obrátit na někoho, kdo již prodal více nemovitostí a s danou problematikou má zkušenosti. Ve kterých byste se měli obrátit na realitního makléře. A to dokonce na pouze jednoho jediného a ne na několik z několika realitních kanceláří.

1)   Makléř Vám poradí v každém kroku prodeje nemovitosti, tzn. pokud se ocitnete v situaci, kdy si nevíte rady, makléř je ten, kdo odpověď zná anebo ví, kde správnou odpověď najít.

2)  Makléř Vaší nemovitost profesionálně nafotí, fotky pak upraví tak, aby se nemovitost prodávala tzv. „sama“.

3)   Makléř nechá Vaší nemovitost znalecky odhadnout.

4)   Makléř Vás seznámí s daňovým poradcem, popř. Vám poradí, jak na daních ušetřit.

5)   Makléř vystaví Vaší nemovitost na několika desítkách serverů s nemovitostmi.

6)  Makléř má k dispozici právníka, který se s danou tématikou potýká každý den a který Vám zaručí bezpečný převod peněz mezi kupujícím a Vámi.

7)  Makléř ví, jaká situace na trhu panuje mezi jednotlivými bankami a v případě Vaší potřeby vzít si hypotéční úvěr Vám dojedná ty nejlepší podmínky.

8)   Makléř Vám doporučí, zda v dané situaci na trhu je vhodné a výhodné nemovitost prodat nebo jí například nabídnout k pronájmu a prodat později, až bude zajištěný vyšší výnos, popř. prodejní cenu společně upravíte tak, aby byla ideální.

A proč se obrátit jen na jednoho realitního makléře z jedné kanceláře? Protože každý makléř se stará o své exkluzivní nabídky o hodně více, než o ty neexkluzivní. Už jen z podstaty věci, že exkluzivní nabídku má jen on sám na trhu jediný, se postará o to, aby nabídka vynikla nad ostatními nabídkami, aby měla nejhezčí prezentaci, aby o ní bylo neustále slyšet.

Pokud máte dojem, že všechny tyto body zvládnete sami, držíme Vám palce při prodeji Vaší nemovitosti. V případě, že si v jednom nebo ve více bodech až tak jistí nejste, obraťte se na nás, v naší realitní kanceláři jsou pouze zkušení profesionální realitní zprostředkovatelé s mnohaletými zkušenostmi na realitním trhu. A v případě, že byste narazil na nováčka v oboru, u nás na něj vždy dohlíží seniorní makléř, který hlídá jeho kroky. Tak jako pro maso chodíte k řezníkovi, pro rohlíky k pekařovi, tak i k nám přijďte s prodejem Vaší nemovitosti!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti