Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ domu Řadový rodinný dům
Celková plocha 100  (m2)
Číslo 18979
Obec Zdiby
NovinkaTOP
  • Cena23 000 Kčza měsíc

POPIS

Pronájem příjemného rodinného domu 100 m2 Majitel nabízí k pronájmu krásný domek v klidné loklitě,části obce Zdiby, Přemyšlení.
Zděná novostavba z r. 2009 je v perfektním technickém stavu a nabízí celkem 100 m2 užitné plochy ve 2. podlažích. V přízemí se nachází vstupní hala, technická místnost, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. V přízemí je také špajz a WC. Po schodišti se dostaneme do patra, kde se nachází 3 ložnice a koupelna s vanou, umyvadlem a WC. K vybavení domu náleží kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, bezpečnostní vchodové dveře, šatní vestavěné skříně, elektrický kotel zajišťující vytápění domu a ohřev vody. Okna jsou plastová se žaluziemi a v přízemí s bezpečnostními fóliemi. Na podlahách jsou převážně plovoucí podlahy a dlažby. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Na oplocené a upravené zahradě (cca:110 m2) je k dispozici vydlážděná terasa 28 m2, před domem jsou dvě parkovací místa. Dobra dostupností do centra metropole v rámci PID bus linka 371, 374 s
častou frekvencí 10 min. metro Kobylisy, zároveň se jedná o místo v blízkosti přírody. V blízkosti je Draháňské údolí, možnost nádherných vycházek k Vltavě a po okolí, nová cyklostezka a dráha pro in line brusle u Vltavy, po které lze dojet až do centra Prahy. Žádaná lokalita v přírodě, pro dobrou časovou dostupnost města a čistý vzduch. V obci je pošta, mateřská škola, základní škola, restaurace, potraviny, pekárna, cukrárna, kadeřnictví. Poplatky činí 4500 Kč. Majitel požaduje kauci 46000 Kč ( ě x nájemné)

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 110m2  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Obchody Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru