Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 3355  (m2)
Číslo 19732
Obec Horní Planá
TOP
  • CenaNa dotazza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Hůrce, části obce Horní Planá na břehu Lipna. Cena k jednání Toužíte po chalupě, rodinném domu, či penzionu kousek od břehu Lipna? Pak je naše nabídka právě pro Vás. Pozemek o rozloze 3355 m2 se podle územního plánu dělí na dvě části. První je ,,plocha smíšená - obytně rekreační" o rozloze cca 1000 m2, druhá část je vedena jako ,,rekreace a sport na plochách přírodního charakteru". Jedná se o ideální místo jak pro penzion s hřištěm pro děti či tenisovým kurtem, tak pro soukromé bydlení, nebo farmu.

Jde o atraktivní lokalitu s možností celoročního provozu, kterou ocení milovníci vodních sportů, rybaření, cyklistiky, pěší turistiky a zimních sportů (Skiareál Lipno je vzdálen 20 kilometrů, Hochficht 40 km). Jezero je vzdáleno asi 300 metrů. V blízkosti se nacházejí tři restaurace a zastávky vlaku i autobusu. V Horní Plané, která je vzdálena 4 kilometry se nachází veškerá občanská vybavenost.

Přístupová cesta je zajištěna.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti