Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně Jeden prodávající nabízí svou část k prodeji i samostatně.
Celková plocha 6710  (m2)
Číslo 19732
Obec Horní Planá
TOP
  • Cena20 000 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Hůrce, části obce Horní Planá. V případě zájmu je možné koupit společně se sousedním stavebním pozemkem, který navazuje na zastavitelnou část nabízeného pozemku. Nabízíme jedinečnou příležitost pro investory, kteří mají zájem o výstavbu penzionu, nebo rodinného domu u Lipna. Pozemek o rozloze 6.710 m2 se zastavitelnou plochou 2.090 m2 je ideálním místem jak pro penzion se zázemím pro volnočasové aktivity, tak pro soukromé bydlení, nebo farmu.

Jedná se o atraktivní lokalitu s možností celoročního provozu, kterou ocení milovníci vodních sportů, rybaření a myslivosti, cyklistiky, pěší turistiky a zimních sportů (Skiareál Lipno je vzdálen 20 kilometrů, Hochficht 40 km). V blízkosti se nacházejí tři restaurace a zastávky vlaku i autobusu. V Horní Plané, která je vzdálena 4 kilometry je veškerá občanská vybavenost.

Lze koupit i polovinu pozemku o rozloze 3355 m2, ze kterých je 1040 m zastavitelných.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti