Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ komerčního prostoru Ostatní komerční prostor
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 2817  (m2)
Číslo 19778
Obec Milovice
TOP
  • CenaNa dotazza m2

POPIS

Milovice, okres Nymburk Exkluzivně vám nabízím komerční prostory v obci Milovice, které jsou dle uzemního plánu využítelné jako penzion, hotel, ubytovna, kanceláře.
Součástí je vlastní pozemek o výměře 2817 m². Zastavěná plocha budovy je 1470 m². Budova se nachází ve stavu vyčištěná od dřívějšího využití a je plně připravená na zahajení nového projektu. Do budovy jsou přivedeny vodovodní a kanalizační připojky a trafostanice se nachází cca 50 metru od budovy. V těsné blizkosti vede také hlavní řád plynu. V době prodeje bude již vydáno stavební povolení s využítím provozováním hotelu či ubytovny. V současnosti je zahajeno řízení ke stavebnímu povolení za učelem využití hotelu a ubytovny. Pokoje jsou navrženy tak, aby mohly být využity i jako bytové jednotky.
Prostory se nacházejí v přímé blízkosti rodinného parku Mirakulum ve zdálenosti 300m. V budoucnu město Milovice zvažuje předělání uzemního plánu na bytovou výstavbu. Okolí možnost sportovních aktivit - cyklostezka, sportoviště a další.
Výborná dopravní dostupnost 30 min. Praha - metro B, zas. Černý most, vlakem každou hodinu po celý den, nebo rychle napojení na dálnici D11 automobilem.
Možno financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Cena na doptání k jednání.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 1470  (m2)
Zastavěná plocha 1470  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti