Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 264  (m2)
Číslo 18386
Obec Praha
NovinkaTOP
  • CenaNa dotazza nemovitost

POPIS

Novostavba(2014) skeletového, vícepodlažního, nízko nákladového, technicky nadstandardně vybaveného domu s výtahem, nabízí exklusivní bydlení v klidné lokalitě s nádhernými výhledy na Prahu. Dům je sice řadový, ale rohový, což vám nabízí dostatek soukromí. K dispozici máte tři podlaží, propojené schodištěm i výtahem, půdu, předzahrádku s parkovištěm a prostornou zahradu za domem.

V 1. nadzemním podlaží se nachází zádveří, prostorná vstupní chodba, ze které je vstup na zahradu, do garáže, technické místnosti, prádelny, ke schodišti a výtahu. Ve 2. nadzemním podlaží se z chodby vchází do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, pracovny a koupelny s vanou a toaletou. Terasy v tomto podlaží jsou přístupné z jídelny a obývacího pokoje s výhledem do zeleně. Ve 3. nadzemním podlaží je vstup do 2 samostatných ložnic, u hlavní ložnice je umístěna prostorná šatna, z chodby je přístupný další úložný prostor využitelný jako další šatna a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Terasy v tomto podlaží jsou přístupné z obou ložnic, z hlavní ložnice nabízí krásný výhled na město a zeleň.

Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, topení je v celém domě podlahové, klimatizace je ve všech obytných místnostech, taktéž před okenní žaluzie. V domě je rozvedeno kabelové vedení TV a internetu, centrální vysavač, zabezpečovací zařízení s připojením na PCO. Pro pohodlný přístup do domu máte k dispozici ele. bránu a vrata do garáže. Veškeré režie s provozem domu činní cca 3000,- Kč/měsíc. Dostupnost centra - bus + metro, cca 15 min.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Skeletová
Poloha objektu Rohový
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 190  (m2)
Plocha zahrada 175  (m2)
Zastavěná plocha 90  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru