Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 2+1
Celková plocha 41  (m2)
Číslo 19582
Obec Slaný
Rezervováno
  • Cena2 470 500 Kčza nemovitost

POPIS

Poloha, dostupnost, původní stav. Předmětem prodeje je byt 2+1 o výměře 40,5m2 v 1NP panelového domu se sklepem a komorou na patře. Koupě bytu je zajímavá především původním stavem bytu s možností rekonstrukce dle svých představ a benefitem v poloze panelového domu, v malém klidném sídlišti ku Praze. V okolí domu mnoho zeleně a krásné procházky s možností dětského vyžití. Panelový dům po rekonstrukci: zateplení, vstup do domu, nový výtah, plastová okna, stoupačky, ……. Orientace na jiho/západ. Fond oprav 1.134,-Kč. Měsíční náklady 1.400,-Kč /jedna osoba + el. energie.
Okolí nabízí v docházkové veškerou občanskou vybavenost. Všude blízko.
Parkování, škola, školka, nákupy, sport, zábava. Kaufland, Lidl, Penny a Billa. V blízkosti MHD, klid, zeleň. Výhodou je dozajista výborná dopravní obslužnost.
Bezproblémová dopravní dostupnost na rychlostní silnici R7. Dobrá dopravní dostupnost, do centra Prahy cca 30minut, nákupní zóna Zličín 15 minut.
Možnost financování hypotékou či jiným druhem úvěru. Zajištění kompletního právního servisu a vyřízení financování. Cena: 2.470.500,-Kč

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Panelová
Celkový počet podlaží 9
Číslo podlaží v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 40.5  (m2)
Plocha sklep 1  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru