Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Administrativní objekt
Poznámka k ceně 20.000,-Kč/měsíc užívání kancelářského nábytku, audiotechniky a vybavení, 1.500,-Kč/měsíc za parkovací místo
Celková plocha 633  (m2)
Číslo 18514
Obec Praha
TOP
  • Cena117 100 Kčza měsíc

POPIS

Třípodlažní samostatný kancelářský objekt se nachází v bezprostředním dosahu MHD, ze stanice metra Palmovka (trasa B), tramvají č. 8 a 25 (5 stanic) do zastávky Podkovářská.

Třípodlažní samostatný kancelářský objekt se nachází v bezprostředním dosahu MHD, ze stanice metra Palmovka (trasa B), tramvají č. 8 a 25 (5 stanic) do zastávky Podkovářská. Nadstandardně řešené prostory se skládají z recepce z třinácti kanceláří a dvou zasedacích místností, kompletního sociálního zázemí, kuchyněk, umýváren pro muže a ženy a skladu. K dispozici je patnáct parkovacích stání před budovou. Možnost dalšího pronájmu skladovacích prostor. Kanceláře mohou být vybaveny kvalitním nábytkem na míru. Stěny kanceláří jsou variabilní skleněné příčky s akustickým zabezpečením. Zasedací místnosti s projekční a audiovizuální technikou. Samostatné měření EE. Teplovodní vytápění radiátory z vlastní kondenzační plynové kotelny. Kanceláře mají centrální vzduchotechniku s chlazením i vytápěním přívodního vzduchu. Zasedací místnosti mají samostatný VZT režim. Vstupy do objektu jsou na čipové karty, centrální telefonní ústředna s provolbou, podrobná impulsní tarifikace. Objekt je připojen na internet, má chlazenou servrovnu. Zabezpečovací systém napojený na PCO, venkovní část je hlídána venkovním kamerovým systémem. Samostatné měření elektřiny a tepla. Možnost označení budovy neonovým logem. Neplatíte provizi RK.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 633  (m2)
Zastavěná plocha 1663  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru